Главная >> НОВОСТИ >> Випуск нової версії EnergyCS ТКЗ

Випуск нової версії EnergyCS ТКЗ

17.05.2021

Компанія CSoft Development повідомляє про випуск нової версії програмного продукту EnergyCS ТКЗ 2021, що забезпечує виконання розрахунків струмів коротких замикань та вирішення суміжних завдань під час проектування та експлуатації електричних мереж.

Повна новина мовою оригіналу.

EnergyCS ТКЗ 2021 входить до сімейства програмного забезпечення EnergyCS...

... для цифрового моделювання електричних мереж з класами напруг вище 1000 В. Призначений для електроенергетичної галузі.

Внаслідок оновлення продукту при моделюванні трансформаторів стали допустимі несиметричні діапазони регулювання.

На схемі програма графічно показує наявність РНН. Замість вимикачів тепер використовують поняття «апарат». Як апарат можна розглядати вимикач, вимикач навантаження, роз'єднувач, отделитель, плавкий запобіжник, запобіжник-роз'єднувач, а також трансформатори струму на одній, двох або трьох фазах - все з відповідним графічним відображенням.

Додано розрахунки пускових струмів асинхронних двигунів, розрахунки струмів несинхронного включення, розрахунки струмів на стороні ПН ТП або КТП 6-10.0.4 кВ, у тому числі з урахуванням дуги. Реалізовано зведену таблицю розрахунків ТКЗ на всіх ТП і КТП із струмами на боці ПН та на боці ВН.

Змінено моделювання кабельних ліній з погляду струмів ОЗЗ.

Додано розрахунок струмів замикання на землю за алгоритмом розрахунку однофазного КЗ з формуванням контурів нульової послідовності та використанням поперечних провідностей нульової послідовності кабельних та повітряних ліній, а також опорів двигунів та генераторів.

Смотреть все новости
 
Скачать программу